Hydroizolacja balkonów i tarasów

HYDROIZOLACJA MINERALNA

Hydroizolacja mineralna dwuskładnikowa zabezpieczaj posadzkę betonową przed przenikaniem wody. Dodatkowo pełni funkcje paroprzepuszczalności. Głównie jest stosowana na tarasach oraz balkonach jak również w miejscach, gdzie występuje podciąganie kapilarne.

Wykonuje się ją w dwóch warstwach nakładanych rajberką stalową na wszystkie pęknięcia. Rozkładana jest siatka lub taśma uszczelniająca jak również na łączeniach z okuciem i ścianą, tworząc szczelnie zamkniętą powierzchnię.

Po wykonaniu danej hydroizolacji na efekt końcowy można zastosować kamienny dywan zbudowany z poliuretanu lub płytki gresowe.

HYDROIZOLACJA POLIURETANOWA

Hydroizolacja poliuretanowa jest wysoce elastyczna, tworząca szczelna membranę, zachowującą swoje parametry do -30*C przy rozciągliwości 300%. Podobnie jak przy hydroizolacji mineralnej stosujemy taśmę uszczelniającą.

Na efekt końcowy można zastosować wyłącznie kamienny dywan lub pełny system poliuretanowy z kolorowym piaskiem kwarcowym, zamknięty bezbarwnym lakierem, tworzący powierzchnię antypoślizgową.